OBEC POCTE
NEVSEREMOS'!

Оцінка користувачів: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Увага! Стаття застаріла.

Вас буде перенаправлено актуальну версію.

NotifyArticleSubmit

Переклад сербо-хорватською від Anja Skrba

Швидкий огляд

Розширення відправляє електронну пошту, коли хтось додає / змінює статтю на вашому Joomla сайті. Відправка листів може бути обмежене за категоріями, ідентифікаторами статей, групами користувачів, певними користувачів. Можна ввімкнути відправку електронної пошти лише для змін, внесених лише певними користувачами чи групою. Чи навпаки, ввімкнути сповіщення лише для окремих статей, користувачів або груп користувачів.

Листи можуть містити інформацію про автора / редактор іменем, дату, назву статті, огляд вступу і / або огляд повного тексту (HTML перетворюється на текст у листі).

Листи можуть містити посилання, що дозволяють переглядати статті на сайті та редагувати статті (треба увійти в сайти чи адмінку, щоби слідування за такими посиланнями мало сенс).

Див. приклад:

An example of NotifyArtcileSubmit mail

 

Коли це потрібно?

Нижче декільки ситуацій, коли розширення може стати в нагоді:

Ви розробили веб-сайт і ваші клієнти самостійно керують вмістом. Скільки їх не вчи, але вони будуть лажати, особливо на початках - то назву матеріалу дають безґлузду, то не в ту категорію засовують. Тому контролювати що, коли і як вони додають може бути корисно. Який би сайт не був гарний, але контент-менеджер прагне його зіпсувати.

Ви дозволяєте користувачам додавати статті з фронтальної частини і хочете знати (або повідомити ваших колег), коли на сайті з’явилась новина від користувача.

Ви хочете повідомляти всіх користувачів чи певні групи користувачів про всі оновлення на сайті (будьте обережні, бо масові розсилки можуть підвести під монастир).

Встановлення

Встановити, як звичайне розширення Joomla.

NotifyArticleSubmit  - це плагін, так що не забудьте його опублікувати.

Оновлення

Видалення попередньої версії не потрібно. Просто встановіть новішу версію згори.

Оновлення

Видалення попередньої версії не потрібно. Просто встановіть новішу версію згори.

Примітки по встановленню на Joomla 1.5 для сумісності з Joomfish

При встановленні розширення файл administrator/components/com_joomfish/contentelements/plugins.xml перезаписується, якщо існує. Даю 99.9%, що його не існує у вас, оскільки я не зустрічав плагінів, що би перекладались через JoomFish. Проте, якщо перед встановленням він існує, ви мусите власноруч зкомпонувати існуючий файл із аналогічним файлом із пакету встановлення NotifyArticleSubmir. При видаленні розширення файл видаляється, тому, якщо дійсно є потреба, мусите потурбувати про збереження цього файлу. Втім, даю 99.9%, що вам нема чого цим перейматись.

Видалення у Joomla 1.5

NotifyArticleSubmit встановлюється за допомогою спеціального компонента, чиєю задачає є виконати деякі дії при встановленні і видаленні розширення. Для коректного видалення розширення треба видалити не плагіна, а компонент NotifyArticleSubmit.

Correct uninstall for Joomla 1.5

Налаштування

За замовчуванням плагін повідомляє всіх суперадміністраторів про будь-які зміни  (додавання / оновлення / публікацію / депублікацію).

Налаштування поділені на три групи. Найменшою з них є General, яка містить 2-3 параметри, в залежності від версії Joomla.

General settings group

Наступні дві групи для звичайних користувачів(for regular users) і для адміністративних користувачів (for admin users). 

Setting groups

Ці групи в основному логічні. Єдина відмінність - у групи налаштувань для адміністраторів є набір налаштувань для поточного редактора статті та автора - чи інформувати і в який спосіб.

Author and modifier settings

Метою цих логічних груп є окремий набір налаштувань для тих, кого ви віднесете до простих користувачів, а кого для адміністративного персоналу.

Ну ось приклад. Ви хочете, щоби всі зареєстровані користувачі отримували сповіщення, коли якусь статтю опубліковано:

Setting to notify on Publish only in New and Updated articles

А суперадміни нехай отримують сповіщення при будь-яких діях:

Admins always recieve notifications

Секція Notify on actions performed by users потребує окремого пояснення:

Notify on actions performed by users

Вона може стати в нагоді, коли, наприклад, ви хочете бути поінформовані про всі зміни, внесені Менеджерам (ну не довіряєте ви їм), проте довіряєте іншим групам користувачів і сповіщень про їх дії не потребуєте.

Також ви можете прямо вказати адреси для отримання сповіщень, або навпаки - щоби їх ніколи не отримувати на ці адреси (навіть якщо це адреси суперадміністраторів). Проте я думаю, що це абсолютно не потрібна можливість, оскільки є можливість включати/виключати користувачів за ідентифікатором користувача.

Additional email settings

Всі інші налаштування ніби самозрозумілі, проте я цього об’єктивно не можу оцінити. Тому питайте в коментарях, коли щось не зрозуміло.

Поради

Наприклад, ви маєте 10 категорій і бажаєте встановити для всіх них різні правила сповіщення. Плагін сам по собі дозволяє мати дві різні групи налаштувань(див.вище).Проте ви можете встановити плагіни-клони на сторінці налаштувань плагіна (у старіших версіях їх треба було завантажувати звідси http://gruz.org.ua/images/stories/files/notifyarticlesubmit/clones/) і мати стільки різних правил сповіщення, скільки треба - в кожному клоні свої. Логіка подібна до того, як джумла допомагає копіювати модулі, проте не дозволяє копіювати плагіни. Тому простий вихід саме в таких клонах.

Можливі проблеми

Розширення досить складне і одній людині дуже важко перевірити всі комбінації налаштувань. Тому можуть бути неув’язки, "логічні виделки". Якщо маєте проблеми з розумінням логіки, знайшли глюки - інформуйте, виправимо.

Доступі наразі мови

\

Мови і стан перекладу, включені в останній реліз:

\

Стан перекладу між релізами можна спостерігати на цій діаграмі:\

Charts
Powered by WebTranslateIt

\

Поясненя до графіка:\

  \
 • \
   
  \ перекладені і затверджені рядки з мовних файлів
 • \
 • \
   
  \ перекладені, проте не затверджені рядки з мовних файлів (будь-ласка, допоможіть із перекладом і перевіркою вже перекладених рядків для вашої мови).
 • \
\ Таким чином помаранчеві лінії (незважаючи на 0%, що може збити з пантелику) показують, скільки рядків перекладено, але не затверджено кимось, хто говорить тією мовою. А зелена лінія і відсотки показують, як багато рядків і перекладено, і затверджено.

Виправити/додати переклад

\ Щоб допомогти з перекладом, будь ласка, зареєструйтесь на http://webtranslateit.com/ і допоможіть з перекладом:\https://webtranslateit.com/en/projects/2680-NotifyArticleSubmit/locales/en-GB..en-GB/strings?status=all

Перекласти на вашому сайті

Головні мовні фал розташовані на вашому сайті у теці: administrator/language/en-GB/

Тобто, якщо ваша мова (локаль) має кодfr-FR, то ви повинні зкопіювати файли

 • administrator/language/en-GB/en-GB.plg_content_notifyarticlesubmit.ini
 • administrator/language/en-GB/en-GB.plg_content_notifyarticlesubmit.sys.ini

наступним чином:

 • administrator/language/fr-FR/fr-FR.plg_content_notifyarticlesubmit.ini
 • administrator/language/fr-FR/fr-FR.plg_content_notifyarticlesubmit.sys.ini

А після цього вже перекласти нові файли.

Обмеження Joomla 1.5

NotifyArticleSubmit не відправляються листи, коли (де)публікації відбувається зі списку статей (не при редагуванні статті). На жаль, Joomla 1.5 не має системних подій, що би спрацьовували в цьому випадку.

Joomla 1.5 і Joomfish

NotifyArticleSubmit надсилає електронні повідомлення під час редагування статей з фронтальної частини, проте не спрацьовує при перекладі через JoomFish у адміністративній частині. На жаль Joomfish запускає системних подій Joomla при редагуванні перекладів таким чином, тому NotifyArticleSubmit не може визначити, коли стаття була відредагована. Тому, якщо вам конче необхідно отримувати сповіщення при користуванні Joomfish, необхідно редагувати переклади статей лише з фронтальної частини. На жаль ...

NotifyArticleSubmit може мати різні налаштування для різних мов. Ви можете перекласти налаштуваннях плагіна, як ви можете перекласти будь-який модуль за допомогою Joomfish.

Наприклад, ви можете встановити, щоби Видавці не були поінформовані при внесенні змін в якусь неоснову мову. Таким чином ви можете налаштувати поведінку для кожної мови окремо.

Але! Joomfish не дозволяє перекладати плагіни по-хорошому. Щоби перекласти налаштування, перейдіть до розділу перекладів Joomfish:

Joomfish translation - translate NotifyArticleAdmin

І змінити налаштування, які виглядають як набір рядків:

Joomfish plugin translation

На жаль, нема способу представлення параметрів в кращому вигляді при перекладі через JoomFish.

Що розширення не робить

 • Наразі розширення опрацьовує лише публікацію і депублікацію статей, але не опрацьовує  архівування чи перенесення статті до смітника. Але чи воно потрібно?
 • Користувачі не можуть самостійно підписуватись/відписуватись на/від отримання новин

Як я можу допомогти?

\
  \
 • пожертвувати (б.л.! :-)
 • \
 • повідомити про глюки з максимальнои глибоки описом умов, коли вони траплаюять (в ідеалі надати akeebabackup-копію сайта, щоби можна було протестувати на локальній машині)
 • \
 • подати толкові ідеї
 • \
 • допомогти з перекладами
 • \

 • подати пропозиції до кращої організації налаштувань

Подяки

\

 • Першу версію плагіна розробили дядьки на пседва IWT і Vijay Wadnere. Основа плагіну взята звідки: http://forum.joomla.org/

Підтримка

Часто користувачі рапортують про те, що плагін не працює. Проте після мого втручання виявляється, що користувачі невірно налаштували плагін. А це вимагає мого часу і уваги. Тому спершу перевірте уважно налаштування плагіна, і якщо переконаєтесь, що все правильно, але плагін не спрацьовує, лише тоді просіть підтримки.

Якщо все ж виявиться після мого втручання, що проблема була в налаштуваннях плагіна, то з вас 10 доларів. Думаю, це справедливо.

Потребуєте розширення функціоналу?

Можете залишити в коментарях, що вам би хотілося бачити в розширенні і я це додам у список задач. Рано чи пізно це, скоріше за все, буде додано. Я намагаюсь втілювати все, якомога якісніше і швидше.

Втім, якщо вам потрібне швидке впроавдження тієї чи іншої можливості, будь ласка, заплатіть за це.  Думаю, це справедливо. Рекомендовано для прочитання.

Feature Requests/TODO

 • Allow to select groups to show the notification switch in the articles to. I.e. SuperAdmins can temporary disable article notifications, but Publisher cannot.

 • Custom mailbody

 • Create correct mails for reporting non-articles creation (check $context variable)

 • Find a way to notify only on Save, but not on Apply (optionally). Maybe catch task with a system plugin...

 • Try to handle Publish/Unpublish events from article list in J15. Possibly need a system plugin which can determain (un)publish events and then fire NotifyArticleSubmit.

 • It would be cool if there was some sort of feature to allow members to subscribe (as an option for the user) to changes for content (via email). There was an extension for joomla 1.5 that could do this which was called JomWiki. Here is the file in case you want it:
  www.azrul.com/.../com_wiki.zip

  Perhaps pieces of it could be copied to make this feature for NotifyArticleSu bmit? This would make it so notifications would only go to those who want it. ;-)

Changelog

2.1.1

 • Added: Allow to temporary disable notification during editing an article.

 • Allow to chose wether to send notification to users, which have no permissions to view an article

2.0.13

 • Automatic updates for Joomla 2.5 added

 • Fixe a critical arror when handling non-public access categories

 • Other small fixes

2.0.10

 • Fixed several bugs
 • Added several languages
 • Added opportunity to disable the plugin for non com_content.articles. Before it was sending notification on creating categories, web-links, maybe something else.

2.0.3

 • Added clone feature
 • Now Itmeid is added to the article link
 • Fixed wrong permissions message instead of view link
 • No nnframwork plugin is needed anymore, reduced install package file
 • Fixed some smaller several bugs

2.0.2

 • Fixed some bugs with loading language files

2.0.1

 • Addes some languages translations, updated existing ones

2.0.0

 • too much to describe in comparison with 1.0.6.2

1.0.6.2

 • Small language fix

1.0.6.1

1.0.6

 • Fixed deprecated warning
 • Fixed russian translation bug

FaLang translation system by Faboba
Orphus System

Коментарі

 • VirtueMart 2.x Categories accordion menu

  gruz gruz 28.12.2015 10:54
  http://static.xscreenshot.com/small/2016/01/06/02/screen_12a86996b1b92dde3e5c4ca5b872b516 ...

  Детальніше...

   
 • VirtueMart 2.x Categories accordion menu

  vladsklyar vladsklyar 28.12.2015 03:31
  http://armtrading.ru/ - тут по верхньому меню потрібно

  Детальніше...

   
 • VirtueMart 2.x Categories accordion menu

  vladsklyar vladsklyar 28.12.2015 03:21
  а подивись будь-ласка, сайт з більшою кількістю категорій

  Детальніше...

   
 • VirtueMart 2.x Categories accordion menu

  gruz gruz 28.12.2015 03:18
  http://static.xscreenshot.com/small/2016/01/05/18/screen_bc285a0aa8cfae9d959ee32c5be61263 ...

  Детальніше...

   
 • VirtueMart 2.x Categories accordion menu

  vladsklyar vladsklyar 28.12.2015 03:11
  а цей сайт з великою кількістю категорій http://mosglavs.ru

  Детальніше...